0212 662 05 05
0532 254 49 15

Server Hizmetleri

img
SERVER / SUNUCU HİZMETLERİ

Server günümüzde yapılan en ciddi virüslere karşı yüksek güvenlik sağlar.

Server tüm datalarının tek merkezde tutulmasını sağlar.

Server PC-Yazıcı veri ve diğer aygıtları bünyesinde tutarak size hızlı ve güvenli bir ortam sunar.

Data-Veri / Lisans / Client / Firewall

Lisans İşletim Sistemi
Lisans İşletim Sistemi
Server makine üzerine kurulurumu, işletmenize uygun olarak belirlenir. Server üzerine kurulan lisanslamalar da lisan işletim sistemi yanı sıra kullanıcı lisanslamaları da yapılır. Lisans aynı zamanda uzaktan bağlantı sağlanmasına izin veren Remote Desktop lisanslama yapılır. İşletim sistemi kullanmanıza ve tüm kullanıcıları birebirine tek noktadan hizmet vermesini sağlar. İşletim sisteminizin lisanslanması sistem üzerinde tam kapasite çalışmanıza olanak sağlar.
Firewall-Güvenlik
Firewall-Güvenlik
Firewall güvenlik duvarıdır. Kullanım amacımız iç ağınızda güvenli ortam sağlamak ve dışarından gelebilecek saldırıları engellemektir. Güvenlik duvarı adından da anlaşılacağı gibi dış etkenlere karşı bir korumadır. Fiziksel ve donanımsal olarak görev üstlenirler. İşletmenizde güvenlik duvarı kullanım amacı içeriden ve dışarıdan gelebilecek saldırılarda veri ve iş kaybının önüne geçmektir.
Client – Kullanıcı
Client – Kullanıcı
İşletmenizde yapılan fizibilite çalışmasına istinaden kullanıcılarınız sunucu üzerinde işlem yapabilmesi için ( güvenli bağlantı ) domain yapısına dâhil edilir.Amacımız kullanıcılar PC'leri üzerinden Server'a bağlanır ve tüm kullanımlarını sunucu üzerinden yaparak daha hızlı ve güvenli bir ortam sağlanır.