0212 662 05 05
0532 254 49 15
Bakırköy / Florya Bilgisayar Servisi

Florya şenlikköy mahallesinde yer alan ofisimizde arızalı cihazlarınızı inceleyerek, size arızalı olan parçaların veya yazılımların bilgisayar servisimizde onarılması gereken ücreti ve süreyi belirtiyoruz. Ortalama 1 hafta içerisinde cihazlarınızın onarımı tamamlanmaktadır. Yurt dışı parça siparişlerinde süreler farklı olacaktır.

Ofisinizde 5 bilgisayar ve üzeri notebook/masaüstü bilgisayar var ise bizde ziyaret edip ürünlerinizi teslim alabiliriz. Bu hizmetimiz adresimizden maksimum 25 KM uzaklıktaki firmaları kapsamaktadır.

Bilgisayar tamirleri tarafımızca yapılmakta olup kullandığımız parçalar tamamen Distribütör ürünleri ve garantileri altındadır. Firmamız 1997 tarihinde kurulmuş olup uzman ekiplerimiz tarafından cihazlarınız tamir edilecektir.

Notebook ekran lcd değişimi yaparken çok dikkatli olunması gerekmektedir. Ters bir işlem sonucunda görüntü data kablosu kırılması veya data kablosu soketi pinleri zarar görmesi gibi sonuçlar doğurabilir.Bu tarz arızaları tecrübeli ekibimiz tarafından giderilmesi sizinde yararınıza olacaktır. notebook ekran değişimleri stokta olması dahilinde 20 DK içerisinde tamamlanıp size teslim edilecektir.

Notebook Menteşe kırılması kullanıcılara çok rahatsız verici bir durumdur. Notebook kapağı kapanmaz ilerleyen süreçlerde notebook kasası kırılmasına kadar sebebiyet verebilir hatta görüntü data kablosu zarar görmeside kaçınılmazdır. Notebook menteşe değişimleri 2 gün içerisinde tamamlanıp size teslim edilecektir. Kırılan vida yuvaları sağlam bir şekilde yerine montaj yapılıp cihazınız ilk hali gibi size teslim edilecektir.

Notebok fan temizliği en önemli noktalardan birisidir. Notebook fan temizliği düzenli bir şekilde yapılmaz ise elektronik devreler çok ısınacağı için cihazınızda çeşitli arızalar meydana gelecektir. Notebook fan temizliği için cihaz komple sökülüp fan ve soğutucu bölümü tamamen temizlenmelidir.Bünyemizde özel bulunan macun sürülerek işlemci soğutması yüksek ölçüde sağlanmaktadır. İş müsaitliğine göre cihazlarınız aynı gün gerekli işlemler yapılarak uzman arkadaşlarımız tarafından size teslim edilecektir.

Notebook tamir merkezine bıraktığınız cihazın hiç bir şekilde bilgileri silinmemektedir. Size sormadan arkadaşlarımız herhangi bir işlem başlatmayacaktır.

Cihazınız hakkında danışmak ve bilgi almak için lütfen bizi arayınız : 0532 254 49 15